KOBIETY I MĘŻCZYŹNI – JAK TWORZYĆ PRAWDZIWE RELACJE?
Moje dotychczasowe związki budowane były na nieprawdzie. Nie miałam odwagi otwarcie mówić o swoich potrzebach i uczuciach, grałam pewne wyuczone role. Odgrywałam je rzecz jasna nieświadomie. Chociaż zależało mi na prawdziwej miłości i partnerskim związku prowadziłam pewną grę. W dzieciństwie nauczyłam się, że aby czegoś uniknąć, lub coś osiągnąć warto było wzbogacić swój „występ” o obrażoną minę, błaznowanie lub łzy. Byłam „Biedactwem” „Księżniczką” „Wybawicielką” „Perfekcjonistką „”Siłaczką”.
Dawało mi to złudne poczucie „panowania” nad relacją. Nie miało jednak nic wspólnego z prawdziwą siłą.
W dorosłym życiu odgrywanie tych ról oddaliło mnie od moich prawdziwych potrzeb i prawdziwych relacji. Czułam że jestem nieszczęśliwa, ale początkowo nie widziałam powiązania, że sama stworzyłam takie związki. Od niedawna dzięki pewnym narzędziom uczę się być sobą. Daje to niesamowitą wolność podążania za tym co czuję, bez kalkulacji, tego co wypada i jak zostanie odebrane. Odkryłam, że potrzeby są realne i piękne, zbliżają mnie do ludzi, są zalążkiem ogromnej siły.
ZAPRASZAMY NA WYDARZENIA KTÓRE POZWOLĄ WAM TWORZYĆ PRAWDZIWE RELACJE
Odkrycie w sobie zagubienia spowodowało, że zaczęłam szukać swojej własnej drogi. Tak trafiłam na metodę PROCESU TWORZENIA. Przyniosła ją do Polski jej odkrywczyni Ania Brandysiewcz, nauczycielka z Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, gdzie od wielu lat prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, w uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.
Dzięki pracy metodą Procesu Tworzenia możemy zmienić nasze życie, poprzez zmianę naszych przekonań.Odnaleźć w nas spokój, radość i wydobyć nasz potencjał do tworzenia tego, co naprawdę w sercu pragniemy stworzyć zarówno na niwie relacji jak i zawodowej.
Kilka miesięcy temu Konrad Krużmanowski zainspirował mnie do współpracy przy tworzeniu spotkań medytacyjnych oraz warsztatów w Lublinie. Konrad jest nauczycielem Procesu Tworzenia. Pomaga parom tworzyć relacje oparte na autentyczności i zaufaniu. Wspólnie z Konradem Krużmanowskim chcielibyśmy podzielić się z Wami swoim doświadczeniem i opowiedzieć o naszej drodze do budowania prawdziwych relacji, takich, w których jesteśmy autentyczni.
- SPOTKANIE, na którym opowiemy o własnych doświadczeniach z metodą w kontekście relacji damsko-męskich.
Jeśli czujesz, że chciałabyś stworzyć satysfakcjonującą relację, ożywić swój związek, lub nie jesteś w pełni zadowolony z relacji, którą tworzysz, a może twój związek się rozpada – to spotkanie jest z pewnością dla Ciebie.
Czasami zmieniamy partnera a w nowym związku jest bardzo podobnie. Wydaje nam się, że jesteśmy w tym samym punkcie, że spotykają nas ciągle te same bardzo podobne sytuacje. Chcemy stworzyć udany związek a tu ciągle przyciągamy “nie tych” czy “ nie te”.
Spotkanie odbędzie się w Restauracji „County” w Łuszczowie dnia 16 października godz 18.30 w ramach cyklicznych spotkań „Kobiety z pasją”. Na spotkanie zapraszamy oczywiście Panów i Panie.
- WARSZTAT Procesu Tworzenia 28, 29 października – nauczycie się komunikować ze swoim ciałem, aby podświadome mechanizmy postępowania, zapisane w pamięci komórkowej poznać, zrozumieć i zamienić na coś co będzie działać w waszym życiu tworząc zadowalające efekty. Przekopiecie się przez masę poglądów-dyrdymałów na relacje i miłość, jak choćby, że “miłość boli” , że “w relacji chodzi o uwodzenie”, “kobiety chcą tylko …” lub “facet to musi być …”, itd. aż zaczniecie rozumieć czemu wasze związki się rozpadały.
ZAPISY NA WYDARZENIA
Warsztat odbędzie się w Fararara ul. Plac po Farze 6, zapisy pod nr telefonu 502 322 996
- MEDYTACJA Procesu Tworzenia, która odbędzie się dnia 17 października w Lublinie o godz 18.30. Adres po zapisaniu się pod nr 502 322 996
Zapraszamy serdecznie!
Dorota Pawelec
Konrad Krużmanowski
Najważniejsza w związku jest szczera rozmowa z partnerem. Nie możemy bać się mówić głośno o swoich oczekiwaniach, ale należy także słuchać drugiej strony 🙂
Każda metoda jest dobra, by przybliżać się do siebie 🙂