List od czytelniczki: „Myślisz, że coś znaczysz?”
Jestem nikim. Drobną istotką, która nic nie znaczy. Przeciętna, zwykła dziewczyna – bez zdolności i umiejętności. Znasz to skądś? Bo ja tak, myślę tak o sobie codziennie. A jak postrzegają mnie inni? Jako…

